COVID-19 RTS’nin güvenlik taahhüdü.
Tesis genelinde el dezenfektanları bulunacaktır
Maske kullanımı zorunlu olacak ve öğrencinin sıcaklığı günlük olarak kontrol edilecektir.
Tesisler her gün derinlemesine temizlenecek ve dezenfekte edilecektir.

Bu yıl heyecan verici bir şey yapın: Türkçe öğrenin

İstanbul ve İzmir şehir merkezlerinin tam kalbindeki dil kurslarımızda Türkçe öğrenin. Konaklamanızı unutulmaz kılmak için çok çeşitli Türkçe kursları ve hizmetleri sunuyoruz.

Kurslarımıza gelemez misin? Gerçek bir dil kursuyla online Türkçe öğrenin.

Chrissie, from Australia

“I highly recommend without hesitation online lessons with Royal Turkish Education School. I first attended face to face group lessons

Ünal from Germany

“Nachdem ich einen zwei wöchigen Intensivkurs (an derselben Schule) in Istanbul absolviert hatte, habe ich mich nach meiner Rückkehr gefragt,

Sabine from Belgium

“Since some weeks I follow Turkish lessons with Royal Turkish online. Each week I have a lesson. The lessons are

Azhar, from USA

“I have thoroughly enjoyed the online lessons with Royal Turkish. My teacher, was very flexible in regards to accommodating my

Matt from USA

Four years ago at my wedding in Turkey, I stood with my wife, receiving the customary gold medallions and being“Royal Turkish ve öğretmenime çok teşekkür ediyorum!”

Nisrine from Switzerland

“Merhaba ben Nisrine İsviçre’de yaşıyorum, 3 aydır royalturkish öğrencisiyim, ilerlememden çok memnunum, pedagoji öğretmenim kadar harika. Diğer çevrimiçi okullarda okudumHello iam Nisrine from Switzerland , I am a student on royal turkish for 3 months now, I am delighted with my progress, the pedagogy is great as well as my teacher .. I studied in other online schools and I did not progress as much, the  methodology is top …Bonjour je suis Nisrine de Suisse, je suis élève sur royal turkish depuis 3 mois maintenant, je suis ravie de ma progression, la pédagogie est super ainsi que mon professeur.. J’ai étudié dans d’autres école en ligne et j’ai pas autant progresser, la méthodologie est top… “

Anonymous from Austria

“There is no turkish school in my city and the online course offered by the Royal Turkish School gave me

3 aylık kayıtlarda %15 - 1 yıllık kayıtlarda 40% İndirim

"Yabancılara Özel" Türkçe Dil Kursları: Grup Olarak veya Bireysel Olarak Türkçe Öğrenin

Standart, Yoğun veya Özel Türkçe Kursları mevcuttur

Dil kurslarımızda, Taksim, İstanbul Şehir Merkezi veya Alsancak, İzmir Şehir Merkezi'nin kalbinin attığı çevrede güler yüzlü öğretim kadromuzdan Türkçe öğreneceksiniz. Tüm öğretmenlerimiz, yeni başlayanlardan en ileri seviyeye kadar dili öğrenmenize yardımcı olacak anadili Türkçe olan kişilerdir.

Bu nedenle şunları sunuyoruz:

- standart grup Türkçe dil kursları

- yoğun grup Türkçe dil kursları

- özel Türkçe dersleri

- İstanbul'da akşam kursu

- bire bir online canlı öğretmen ile Türkçe dersleri

Standart grup Türkçe kurslarımız haftada 5 gün / 15 ders saatindedir ve yoğun grup Türkçe kursları haftada 5 gün / 20 ders olarak verilmektedir. En fazla 5 kişilik küçük ve arkadaş canlısı bir grupta Türkçe öğreneceksiniz. Türkiye'de bir üniversite yılına başlamak için Türkçe öğrenmek istemeniz veya kısa bir turistik geziye gelmiş olmanız fark etmeksizin, standart ve yoğun grup kurslarımız konaklamanızı başarılı kılmak için başlangıçtan itibaren verimli bir eğitim olacaktır.

Yalnız öğrenmek ve saatler ve tarihler konusunda daha esnek olmak istiyorsanız, size özel derslerimizde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu dil kursları, olabildiğince çok sonuç almak için oldukça yoğun bire bir eğitimlerdir.

Sorusu olan? Lütfen bizimle e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin. İsteklerinize en uygun dil kursu bulmanızda size yardımcı olmaktan çok mutlu oluruz.

Gümüşsuyu Mahallesi, Mete Caddesi No: 20 Kat: 2 Daire: 2, 34437 Beyoğlu/İstanbul

Rakamlarla RTS Schools

0 Mezun Öğrenci
0 Türkçe Kursu Seçenekleri
0 Öğretmenlerimiz
0 Şubelerimiz (Istanbul & Izmir)
0 Online Kurs Seçeneklerimiz